Коломийська єпархія УГКЦ

4 молитви, які допоможуть добре пережити сповідь

2016-04-06 12:38:34

Таїнство Покути вимагає зосередженості й молитовних роздумів. Ось молитви, які допоможуть добре підготуватися до примирення з Господом Богом.

 

Молитва перед іспитом совісті

Небесний Отче! Ось я, Твоє грішне дитя, наближаюся до Тебе з усією покорою серця, аби виблагати Твоє прощення. Прагну очистити мою душу від численних гріхів, якими я Тебе образив. Хочу, щоб моя сповідь була проведена добре і була святою, і з Твоєю допомогою щиро прагну виправитися. Зішли Духа Святого до серця мого і підтримай мене своєю благодаттю.

Прийди, Духу Святий, освіти мій розум, аби гріхи свої я ретельно пізнав, зворуши мою волю, аби я за них сердечно жалкував, щиро з них висповідався і рішучо виправився. О Маріє, Спасіння грішників, заступайся за мене! Святий Ангеле-Хранителю, мій святий Покровителю, випросіть для мене благодать доброї святої сповіді. Амінь.

Отче наш… Радуйся, Маріє…

 

Молитва перед сповіддю

Всемогутній і милосердний Боже, освіти мій розум, аби я розпізнав скоєні гріхи, і зміни моє серце, аби я щиро навернувся до Тебе. Нехай Твоя любов примирить мене з усіма, кому я завдав кривду. Нехай Твоя доброта зцілить мої рани, зміцнить мою слабкість. Нехай Дух Святий обдарує мене новим життям і відновить у мені любов, аби в моїх учинках засяяв образ Твого Сина,який з Тобою живе і царює на віки вічні. Амінь.

 

Молитва після сповіді

Господи мій і Боже, дякую Тобі за те, що Ти мене створив, що покликав мене до віри в Ісуса Христа, Сина Твого, Спасителя нашого. Ти вділяєш нам Святого Духа, аби ми стали Твоїми дітьми і спадкоємцями. Ти не полишаєш грішника, а шукаєш його з батьківською любов’ю. Ти постійно оновлюєш нас у Таїнстві Покаяння і Примирення, аби ми щоразу досконаліше вподібнювалися до Твого Сина. Дякую Тобі за чудесне діло Твого Милосердя і прославляю Тебе разом з усією Церквою за наше спасіння. Тобі нехай буде слава через Христа у Святому Дусі, нині і навіки. Амінь.

Всемогутній милосердний Боже, прошу Тебе покірно в ім’я Сина Твого, Ісуса Христа: дай мені витривалість у добрі аж до смерті. Підтримуй мене і не дозволь мені віддалитися від Тебе. Амінь.

 

Молитва про дух покути

(св. Вікентій Паллотті)

Пресвята Богородице Діво, Матір Бога і Притулку всіх бідних грішників! Заради безконечного милосердя Божого, заради безконечних заслуг Ісуса Христа і заради заслуг усього двору небесного зволь перейняти з Пресвятого Серця Ісусового страждання, які Він зносив усе життя і які привели Його до мук і кривавого поту в Оливному саду. Зволь їх витиснути на нашому серці і в серцях усіх людей; задля цих бо страждань ми хочемо плакати і зректися усіх гріхів, і покутувати за них. Жертвуємо також Кров Ісуса Христа на подяку, так ніби Ти вже випросила нам благодать, про яку ми Тебе благали. Амінь.Джерело: CREDO

Останні новини
35 34 33 32 31 30 ... 1
35 pages

Церковний дрес-код
2017-06-22 10:51:00
Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями
2017-06-16 20:00:37
Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа
2017-03-29 21:45:03
Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

Духовно-екологічні роздуми над Радою як даром Святого Духа
2017-03-29 21:19:04
Роблячи наступні впевнені кроки в часі Святої Чотиридесятниці назустріч Воскреслому Христові, очистивши через молитву, піст і покаяння наш внутрішній погляд, починаємо відчувати, як Господь Духом Своїм Святим провадить нас, скеровуючи наш розум і готуючи ціле наше єство до виконання Божої Волі.

Духовно-екологічні роздуми над Розумом як даром Святого Духа
2017-03-29 20:58:44
Дар мудрості дає змогу привідкрити таємницю Божого Творчого задуму і відчути присмак Вічності, закликає наш розум слідувати й надалі цією незвіданою дорогою, яка веде до Дому Отця, запевняючи нас у тому, що Господь щедро компенсує усі наші зусилля на шляху подвизання.

Духовно-екологічні роздуми над даром Мудрості
2017-03-29 20:44:16
Кожен християнин, який має серйозний намір у часі Великого Посту ґрунтовно переглянути власне життя, переосмислити свою віру в Бога та навчитись жити повноцінним, істинним життям, повинен розуміти, що для цього слід докласти чималих зусиль.

Кобзар на лінії вогню
2017-03-18 13:35:29
Борітеся- поборите! Вам Бог помагає!”, - крізь віки лунають до нас слова великого Кобзаря, надихаючи на боротьбу за торжество Божої правди на нашій землі цілі покоління українського народу.

Від Крут до Донбасу
2017-03-18 13:10:33
Жертовний приклад героїв минулої доби став плідним ґрунтом на котрому відроджується дух борців за свободу в наші дні. Як говорив великий Кобзар: “Не вмирає душа наша, не вмирає Воля!”

Що можна і що не можна їсти в піст
2017-03-07 17:58:38
Більшість християн знає, що у піст не можна їсти м’яса. Та це не зовсім точне визначення. Виявляється, за деякими винятками більшу частину тижня під час Великого посту Українська Греко-Католицька Церква їсти м’ясо… дозволяє. То як тоді правильно постити? Розповідає о. Андрій Стадницький, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архієпископства УГКЦ.

Послання Папи на Великий Піст
2017-02-21 11:11:01
У Ватикані оприлюднили послання Папи Франциска на Великий Піст 2017 року. Тема послання: “Боже слово – це дар. Інша особа – це дар”. Роздуми Святішого Отця зосереджені на євангельській притчі про багача і Лазаря.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди