Коломийська єпархія УГКЦ
Останні новини
35 ... 6 5 4 3 2 1
35 pages

Церква Святого Архистратига Михаїла
2007-05-09 16:07:55
У самому центрі міста Коломиї поруч з Ратушею знаходиться Святиня Української Греко-Католицької Церкви – Храм Святого Архистратига Михаїла. Ця Церква є напевно найбільш знаною серед мешканців та гостей міста. Згідно історичних даних, храм будувався протягом 1861-1864 років. Подальші відомості є досить скупими на достовірні факти. Стараннями греко-католицької громади 1990 року Церква передана УГКЦ. В той час в м. Коломиї перебував Владика Софрон Дмитерко, який часто відправляв Святі Літургії.

Та він наші недуги взяв на себе…, і його ранами ми зцілені
2007-05-01 09:35:41
Віра в мученицьку смерть Сина Божого є підставою, щоб більш глибше розважити над ціною спасіння всього людства. Ісус віддає своє життя на хресті, приносить себе в жертву, щоб перемогти гріх Адама і особисті людські гріхи. За Муками і Хресною Жертвою Христа нашого Спасителя криється цілий профіль християнства і ціла секвенція людських проблем. На Заході часто говорять що Мука, Хрест і Смерть Христа були чимось фатальним, зле зрозумілим через Богослов’я, а культ Хреста вважають неначе за міфологію, духовну незрілість і масохізмом.

Святий Йосип - найкращий приклад для чоловіків
2007-05-01 09:33:05
Перший весняний місяць посвячений святому Йосипові. Саме тоді, коли природа оновлюється, пробуджується після довгого зимового сну, наступає березень. Символічно, що в цей час практикується найбільша набожність до Ісусового опікуна. Адже святий Йосип всім своїм богупосвяченим життям закликає нас до пробудження, до весняної переміни душі. Він ніколи не зазнавав душевної зими. Серце святого Йосипа, як це твердять учителі Церкви, не знало морозу смертного гріха. І Святе Письмо називає його праведним. Боже Провидіння від початку віків вибрало його опікуном Спасителя світу.

Ангел – Хоронитель
2007-05-01 09:31:02
Перечитуючи сторінки Святого Письма, знаходимо в Св. апостола Павла адресовані ефесянам, писані з тюрми такі слова: „Встань, сплячий, і воскресни з мертвих, і Христос просвітить тебе.” (див. Іс. 9, 1-26, 19; 60-61) Процитувавши ці слова із Старого Заповіту, апостол далі говорить вже від себе: „Тож пильнуйте, як вам треба поводитися – не як немудрі, а як мудрі, використовуючи час, бо дні є хиткі. Тому не будьте нерозумні, але пізнайте волю Господню. І не впивайтесь вином, яке приводить до розпусти, а краще сповняйтесь духом, навчаючи самих себе псальмами і славословленнями, і піснями духовними, прославляючи в серцях ваших Господа.” (Еф. 5, 14-19).

До Року захисту прав дитини
2007-05-01 09:27:52
“Пустіть дітей, нехай ідуть до мене; не бороніть їм, таких бо Царство Боже. Істинно кажу вам: Хто Царства Божого не прийме як дитина, той не ввійде до нього” (Лк. 18, 16-17). На протязі цілого Старого Завіту народження дитини вважалося Божим Благословенням, а неможливість мати дітей – карою, в той же час, як на дітей зверталася невелика увага, рівно ж і як на жінок. З приходом Ісуса Христа на землю погляди на ці дві категорії суспільства почали радикально змінюватись, але спочатку елітні можновладці не хотіли приймати цієї зміни.

Ціль Євхаристії в житті людини
2007-05-01 09:25:21
Людина походить від Бога і по скінченні життя земного іде знову Бога. Натомість Бог на цьому відрізку часу – в житті людини, не залишає її саму. Тіло і кров – це ознака сутності якоїсь матерії, або іншими словами, існування чогось живого, чим власне і є Бог у Тайні Пресвятої Євхаристії. З вищесказаного виходить, що Бог не є тільки початком і кінцем нашого життя, але також і центром, віссю, навколо чого обертається наше життя. Цим центром і є Пресвята Євхаристія, як безпосередня злука з Богом тут на землі, і запорука, гарантія, злуки з ним після смерті.

Пресвята Євхаристія у сучасному світі
2007-05-01 09:23:09
„Так Бог полюбив світ, що Сина свого Єдинородного дав” (Ів. 3,16), а Він – Єдинородний Син, перед тим, як піти на Голгофу, щоб на ній зложити свою жертву на хресті „задля нас людей і нашого ради спасіння” (Символ віри), виповнив свою обітницю, що „не залишить нас сиротами” (Ів. 14,16). Він залишився з нами, як і обіцяв, по всі дні нашого життя аж до кінця світу в такий предивний, але воднораз простий спосіб - під євхаристійним видом хліба і вина.

Я - священик і буду ним завжди”
2007-05-01 09:19:55
“Я - священик і буду ним завжди”, - сказав отець Валерій Сиротюк під час презентації своєї книги зі сцени музично-драматичного театру імені О.Кобилянської.

Постити з любові до Бога
2007-05-01 09:18:10
В житті доброго християнина Великий Піст має особливе значення. Адже це час для глибшого пізнання Бога через молитву, покаяння та сповідь. Хресна жертва Спасителя заради нас промовисто закликає зазирнути собі в душу і навести лад з думками, вчинками, планами на майбутнє. Природно, що в мирян виникає багато запитань стосовно історії започаткування посту, його вартості в очах Божих та практикування в щоденному житті - праці, молитви, говіння, милостині для ближніх.

Слово Життя”
2007-05-01 09:13:52
Спільнота „Слово Життя” народилася при церкві Воздвиження Чесного Хреста м. Надвірної, за благословенням пароха о. мітрата Григорія Сімкайла, і розпочалася з молитви. Під час однієї з зустрічей духовне спілкування християн-однодумців вилилося в щиру спільнотну молитву у намірі створення при Церкві спільноти, де б усі бажаючі могли читати і вивчати Святе Письмо, наповняючись Духом Слова Божого, жити згідно з Ним.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди