Коломийська єпархія УГКЦ
Останні новини
35 ... 7 6 5 4 3 2 1
35 pages

Християнське виховання сьогодні.
Труднощі й перспективи

2007-09-06 21:25:36
Під такою промовистою назвою, з благословення Преосвященного Владики Миколая Сімкайла, Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, 5 вересня 2007 року відбувся семінар-зустріч представників Церкви, освіти і культури. Ініціатором семінару стала єпархіальна Катехитична комісія.

”Господь — мій добрий пастир”
2007-09-06 19:47:23
Словами цієї пісні мені хочеться звернутися до всіх, хто ще не зрозумів, ким є для нас Ісус Христос. Не так давно для того, щоб подякувати Богу, попросити в Нього про якусь ласку чи прославити Його, я не знаходила слів, молитов. Мені ніяк не вдавалося щиро поговорити з Господом. Мабуть, Отець Небесний бачив ці мої пошуки і подарував мені поїздку в одне святе місце…

Школа християнського життя і євагелізації.
Репортаж з місця події

2007-09-06 19:42:36
Вже вдруге в мальовничому містечку Заболотів на Снятинщині впродовж 13 днів відбулася подія, що силою Господньої любові об’єднала сотні гарячих сердець. Школа християнського життя і євангелізації, яку проводили о. Петро Куркевич з Красилова Хмельницької області та о. Роман Терлецький з Івано-Франківська, зібрала християн різного віку, фаху і уподобань.

Історія школи Школа Християнського Життя і Євангелізації
2007-09-06 19:40:52
Початком свого існування Школа завдячує християнським уїк-ендам, які почали проводитись з січня 1996 р. З часом організатори побачили необхідність створення елітної групи мирян, яка б утвердилась на дорозі за Христом і могла, тісно співпрацюючи з настоятелями, діяти у своїх парафіях: проводити зустрічі у малих групах, біблійні кола, а також молитовні зустрічі.

Нескорена церква
2007-08-04 10:29:38
Церква завжди переходить пробу на вірність Христові у мучеництві і терпіннях. Парадоксально, але факт — в епоху атомного віку людства, майже через II тисячі років від хвилі гонінь і переслідувань християн за імператора Нерона, настали часи нових випробовувань для християн і новітньої катакомбної Церкви. Такий останній випадок у цивілізованій Європі несла на собі майже піввіку УГКЦ.

У житті християнина храм — особливе, сакральне місце
2007-06-03 00:31:54
У 1726 р. в Коломиї за проектом відомого на той час італійського архітектора Бернарда Меретина в стилі бароко був збудований величний костел Діви Марії. Це був великий кам’яний собор, стіни якого чітко розділялися на яруси і були прикрашені пишним декором… 1 грудня 1991 р. Владика Софрон Дмитерко освятив церкву як “дитячу” – для виховання дітей.

Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії в Коломиї
2007-05-23 17:06:55
На теренах Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ розміщені монастирі декількох чоловічих і жіночих згромаджень, серед яких – сестри Служебниці, що живуть і працюють в містах Коломиї та Надвірній.

Отець Казимир Клєцан
2007-05-11 20:09:02
o. Казимир КлєцанУ роки правління комуністичного режиму наш український край намагалися позбавити минулого. Це видно із багатьох джерел до 1989 р. Підручники з історії містили хтозна-яку інформацію, аби тільки не згадувати про правдиву Історію України у військовий період, і про історію Західної України в період з 1900 року, коли засновувались товариства „Просвіта” та „Січ”, і до 60-х років XX століття (закінчення партизанської війни УПА з комуністичним режимом), щоби не показати, що Україна має своїх героїв.

В межиріччі чотирьох річок
2007-05-09 20:10:21
о. Юрій ТерещенкоЄ на землі місця особливо привабливі. Досить одного разу побувати там, і ця мить запам’ятається назавжди. До таких мальовничих місць належить покутське село Нижній Вербіж (неподалік Коломиї), що розкинулось в межиріччі чотирьох гірських річок: Сопівки, Прута, Лючки та Пістиньки… Вирує у Вербіжі духовне життя. Хоча переважна кількість мирян сповідують православ’я, однак, понад тридцять місцевих дворів є вірниками УГКЦ. Кількісно громада невеличка, але не кількістю, а силою духу, набожністю, дружністю, взаємоповагою вимірюється величина.

Отець Григорій Цимбал
2007-05-09 16:15:07
11 березня ц.р. в м. Трускавець відійшов від нас у вічність український греко-католицький священик отець Григорій Цимбал. Висловлюючи своє щире співчуття рідним і близьким покійного, а також своє глибоке признання його пам’яті, хочу видобути з глибини незабуття жменю спогадів про цю неординарну і у вищій мірі шляхетну людину, бо стежки наші перехрещувалися далеко від рідного краю. Не кожному священикові нашої Церкви від Берестейського Поєднання довелося йти такими складними шляхами до віри, до Бога, до Української Католицької Церкви, як це випало на долю покійного отця Григорія.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди